X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Χ.Πολογιώργη & Ησυχάκη, 73100 Χανιά | ΤΗΛ:28210 45106 | FAX: 28210.45106 | epshanion@epshanion.gr


ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΕΣ & EMAIL
ΙΣΤΟΡΙΑ
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΘΕΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Χ.Πολογιώργη & Ησυχάκη, 73100 Χανιά Κρήτης      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ: 28210 45106, 57272 - FAX: 28210.45106 - epshanion@epshanion.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(30η αγωνιστική)

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ1 - 5
ΑΠ ΣΟΥΔΑΣΙΔΟΜΕΝΕΑΣ3 - 2
ΣΦΑΚΙΑΕΝΩΣΗ Κ.Θ.0 - 2
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝΑΣΠΙΔΑ7 - 2
ΤΙΤΑΝΑΠΤΕΡΑ1 - 1
ΧΑΛΗΣΑΜΙΛΛΑ4 - 0
ΔΑΦΝΗΘΗΣΕΑΣ3 - 1
ΗΦΑΙΣΤΟΣΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ0 - 2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΠΤΕΡΑ 71
0
82-28
22-5-3
51-14
13-1-1
31-14
9-4-2
ΤΙΤΑΝ 62
0
66-40
19-5-6
32-17
10-3-2
34-23
9-2-4
ΧΑΛΗΣ 61
0
79-41
19-4-7
47-23
11-0-4
32-18
8-4-3
ΔΑΦΝΗ 61
0
81-50
19-4-7
49-26
11-1-3
32-24
8-3-4
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ 51
0
66-50
16-3-11
38-16
9-2-4
28-34
7-1-7
ΑΜΙΛΛΑ 47
0
61-54
13-8-9
36-27
8-4-3
25-27
5-4-6
ΘΗΣΕΑΣ 46
0
58-55
14-4-12
31-24
9-2-4
27-31
5-2-8
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 45
0
53-46
12-9-9
33-19
7-6-2
20-27
5-3-7
ΗΦΑΙΣΤΟΣ 42
0
52-53
10-3-14
21-28
6-1-8
31-25
4-2-6
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ 42
0
50-46
14-9-10
28-24
7-5-3
22-22
7-4-7
ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 37
0
56-60
10-7-13
24-25
5-4-6
32-35
5-3-7
ΑΣΠΙΔΑ 36
0
53-71
11-3-16
25-22
6-2-7
28-49
5-1-9
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ 34
0
49-55
9-7-14
28-24
6-4-5
21-31
3-3-9
ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. 33
0
32-48
10-3-17
17-16
7-1-7
15-32
3-2-10
Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 5
-3
29-86
1-5-24
15-41
1-3-11
14-45
0-2-13
ΣΦΑΚΙΑ 3
0
32-116
0-3-27
20-58
0-2-13
12-58
0-1-14

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

- Η ομάδα Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ έχει -3 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2 - 3

ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 3 - 0

ΑΣΠΙΔΑ ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 2 - 3

ΑΠΤΕΡΑ ΣΦΑΚΙΑ 2 - 0

ΑΜΙΛΛΑ ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ 4 - 3

ΘΗΣΕΑΣ ΤΙΤΑΝ 0 - 3

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ ΧΑΛΗΣ 1 - 0

ΔΑΦΝΗ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 0 - 1

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ 0 - 3

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΑΣΠΙΔΑ 6 - 0

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΑΠΤΕΡΑ 0 - 0

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΑΜΙΛΛΑ 3 - 3

ΣΦΑΚΙΑ ΘΗΣΕΑΣ 1 - 5

ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ 3 - 1

ΤΙΤΑΝ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 2 - 1

ΧΑΛΗΣ ΔΑΦΝΗ 3 - 1

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΑΣΠΙΔΑ 3 - 1

ΑΠΤΕΡΑ ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. 5 - 1

ΑΜΙΛΛΑ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2 - 2

ΘΗΣΕΑΣ Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 5 - 1

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 2 - 1

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΦΑΚΙΑ 3 - 0

ΔΑΦΝΗ ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ 1 - 2

ΤΙΤΑΝ ΧΑΛΗΣ 0 - 2

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΤΕΡΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ 2 - 0

ΑΣΠΙΔΑ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 2

ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. ΘΗΣΕΑΣ 0 - 1

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ 0 - 1

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 0 - 3

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΔΑΦΝΗ 0 - 3

ΣΦΑΚΙΑ ΧΑΛΗΣ 2 - 4

ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΤΙΤΑΝ 2 - 1

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΑΜΙΛΛΑ 2 - 1

ΘΗΣΕΑΣ ΑΠΤΕΡΑ 0 - 1

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ ΑΣΠΙΔΑ 2 - 2

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. 2 - 1

ΔΑΦΝΗ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 4 - 2

ΧΑΛΗΣ Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 5 - 2

ΤΙΤΑΝ ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 2 - 1

ΣΦΑΚΙΑ ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ 2 - 4

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΗΣΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ 0 - 0

ΑΜΙΛΛΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ 2 - 1

ΑΠΤΕΡΑ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 4 - 1

ΑΣΠΙΔΑ ΔΑΦΝΗ 1 - 2

ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. ΧΑΛΗΣ 3 - 1

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΤΙΤΑΝ 2 - 3

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ 2 - 4

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΣΦΑΚΙΑ 0 - 0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ 0 - 0

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΣΕΑΣ 2 - 1

ΔΑΦΝΗ ΑΜΙΛΛΑ 5 - 2

ΧΑΛΗΣ ΑΠΤΕΡΑ 0 - 3

ΤΙΤΑΝ ΑΣΠΙΔΑ 5 - 3

ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. 5 - 0

ΣΦΑΚΙΑ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 1 - 1

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 2 - 2

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ 5 - 1

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ ΔΑΦΝΗ 2 - 4

ΘΗΣΕΑΣ ΧΑΛΗΣ 2 - 1

ΑΜΙΛΛΑ ΤΙΤΑΝ 2 - 2

ΑΠΤΕΡΑ ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ 6 - 0

ΑΣΠΙΔΑ ΣΦΑΚΙΑ 7 - 1

ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 0 - 2

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 3 - 1

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΔΑΦΝΗ 0 - 2

ΧΑΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 2 - 3

ΤΙΤΑΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ 3 - 1

ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΘΗΣΕΑΣ 0 - 1

ΣΦΑΚΙΑ ΑΜΙΛΛΑ 1 - 5

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΑΠΤΕΡΑ 0 - 2

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΑΣΠΙΔΑ 1 - 3

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. 1 - 1

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΧΑΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ 3 - 1

ΔΑΦΝΗ ΤΙΤΑΝ 0 - 2

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ 3 - 2

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ ΣΦΑΚΙΑ 3 - 1

ΘΗΣΕΑΣ ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 3 - 1

ΑΜΙΛΛΑ Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 3 - 1

ΑΠΤΕΡΑ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2 - 0

ΑΣΠΙΔΑ ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. 3 - 0

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΤΙΤΑΝ 2 - 2

ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΧΑΛΗΣ 1 - 1

ΣΦΑΚΙΑ ΔΑΦΝΗ 1 - 2

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 2 - 2

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ 1 - 2

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 2 - 2

ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. ΑΜΙΛΛΑ 0 - 1

ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΤΕΡΑ 2 - 2

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ 1 - 0

ΤΙΤΑΝ ΣΦΑΚΙΑ 4 - 1

ΧΑΛΗΣ ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 5 - 4

ΔΑΦΝΗ Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 4 - 2

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 0 - 1

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. 1 - 0

ΘΗΣΕΑΣ ΑΣΠΙΔΑ 4 - 3

ΑΜΙΛΛΑ ΑΠΤΕΡΑ 2 - 3

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΣΦΑΚΙΑ 5 - 0

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ 0 - 1

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΤΙΤΑΝ 2 - 5

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΧΑΛΗΣ 1 - 1

ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. ΔΑΦΝΗ 2 - 1

ΑΣΠΙΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 0 - 0

ΑΠΤΕΡΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ 4 - 0

ΑΜΙΛΛΑ ΘΗΣΕΑΣ 3 - 2

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ 3 - 0

ΣΦΑΚΙΑ Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 1 - 1

ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 3 - 0

ΤΙΤΑΝ ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. 2 - 0

ΧΑΛΗΣ ΑΣΠΙΔΑ 5 - 0

ΔΑΦΝΗ ΑΠΤΕΡΑ 1 - 0

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΙΛΛΑ 2 - 0

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ ΘΗΣΕΑΣ 2 - 2

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 3 - 0

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 1 - 1

ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. ΣΦΑΚΙΑ 2 - 1

ΑΣΠΙΔΑ ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ 1 - 3

ΑΠΤΕΡΑ ΤΙΤΑΝ 3 - 2

ΑΜΙΛΛΑ ΧΑΛΗΣ 1 - 4

ΘΗΣΕΑΣ ΔΑΦΝΗ 3 - 5

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 1 - 5

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ 3 - 1

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. 0 - 2

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΑΣΠΙΔΑ 1 - 2

ΣΦΑΚΙΑ ΑΠΤΕΡΑ 2 - 4

ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0

ΤΙΤΑΝ ΘΗΣΕΑΣ 2 - 0

ΧΑΛΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ 1 - 0

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΑΦΝΗ 0 - 1

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. 1 - 1

ΑΣΠΙΔΑ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 0 - 1

ΑΠΤΕΡΑ Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 2 - 0

ΑΜΙΛΛΑ ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 1 - 1

ΘΗΣΕΑΣ ΣΦΑΚΙΑ 4 - 1

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ 2 - 2

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΤΙΤΑΝ 0 - 4

ΔΑΦΝΗ ΧΑΛΗΣ 3 - 3

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΠΙΔΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ 3 - 2

ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. ΑΠΤΕΡΑ 1 - 2

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΑΜΙΛΛΑ 1 - 1

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΘΗΣΕΑΣ 1 - 3

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ 3 - 3

ΣΦΑΚΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 2 - 5

ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΔΑΦΝΗ 5 - 1

ΧΑΛΗΣ ΤΙΤΑΝ 6 - 1

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΑΠΤΕΡΑ 0 - 5

ΑΜΙΛΛΑ ΑΣΠΙΔΑ 3 - 1

ΘΗΣΕΑΣ ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. 2 - 1

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 1 - 2

ΗΦΑΙΣΤΟΣ Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 2 - 2

ΔΑΦΝΗ ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 5 - 2

ΧΑΛΗΣ ΣΦΑΚΙΑ 5 - 1

ΤΙΤΑΝ ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ 1 - 2

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΜΙΛΛΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ 2 - 0

ΑΠΤΕΡΑ ΘΗΣΕΑΣ 3 - 2

ΑΣΠΙΔΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ 1 - 0

ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. ΗΦΑΙΣΤΟΣ 2 - 1

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΔΑΦΝΗ 2 - 2

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΧΑΛΗΣ 0 - 3

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΤΙΤΑΝ 0 - 3

ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΣΦΑΚΙΑ 4 - 1

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 2 - 3

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ ΑΜΙΛΛΑ 4 - 2

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΠΤΕΡΑ 0 - 3

ΔΑΦΝΗ ΑΣΠΙΔΑ 4 - 2

ΧΑΛΗΣ ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. 2 - 1

ΤΙΤΑΝ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 3 - 1

ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 3 - 0

ΣΦΑΚΙΑ ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 2 - 6

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ 1 - 1

ΘΗΣΕΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 2 - 1

ΑΜΙΛΛΑ ΔΑΦΝΗ 1 - 1

ΑΠΤΕΡΑ ΧΑΛΗΣ 2 - 3

ΑΣΠΙΔΑ ΤΙΤΑΝ 0 - 1

ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ 2 - 0

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΣΦΑΚΙΑ 2 - 0

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 1 - 0

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 2 - 3

ΔΑΦΝΗ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ 3 - 1

ΧΑΛΗΣ ΘΗΣΕΑΣ 4 - 2

ΤΙΤΑΝ ΑΜΙΛΛΑ 2 - 1

ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΑΠΤΕΡΑ 2 - 3

ΣΦΑΚΙΑ ΑΣΠΙΔΑ 1 - 3

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. 4 - 1

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 0 - 0

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΑΦΝΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ 5 - 3

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΧΑΛΗΣ 0 - 3

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ ΤΙΤΑΝ 1 - 0

ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ 2 - 0

ΑΜΙΛΛΑ ΣΦΑΚΙΑ 5 - 2

ΑΠΤΕΡΑ ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 6 - 1

ΑΣΠΙΔΑ Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 2 - 1

ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2 - 1

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΧΑΛΗΣ 1 - 1

ΤΙΤΑΝ ΔΑΦΝΗ 0 - 0

ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 0 - 2

ΣΦΑΚΙΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ 0 - 9

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 3 - 0

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΑΜΙΛΛΑ 2 - 3

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΑΠΤΕΡΑ 2 - 1

ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. ΑΣΠΙΔΑ 0 - 1

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΙΤΑΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ 1 - 1

ΧΑΛΗΣ ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ 1 - 2

ΔΑΦΝΗ ΣΦΑΚΙΑ 9 - 2

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 0 - 3

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 4 - 1

ΘΗΣΕΑΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 3 - 2

ΑΜΙΛΛΑ ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. 2 - 3

ΑΠΤΕΡΑ ΑΣΠΙΔΑ 5 - 1

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ 3 - 1

ΣΦΑΚΙΑ ΤΙΤΑΝ 3 - 4

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΧΑΛΗΣ 1 - 3

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΔΑΦΝΗ 0 - 5

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 3 - 2

ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ 0 - 0

ΑΣΠΙΔΑ ΘΗΣΕΑΣ 3 - 2

ΑΠΤΕΡΑ ΑΜΙΛΛΑ 1 - 1

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΦΑΚΙΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ 1 - 3

ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 2 - 3

ΤΙΤΑΝ Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 4 - 2

ΧΑΛΗΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 1 - 2

ΔΑΦΝΗ ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. 2 - 1

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣΠΙΔΑ 2 - 4

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ ΑΠΤΕΡΑ 1 - 1

ΘΗΣΕΑΣ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 3

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 2 - 1

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΣΦΑΚΙΑ 3 - 1

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ 4 - 2

ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. ΤΙΤΑΝ 0 - 1

ΑΣΠΙΔΑ ΧΑΛΗΣ 0 - 2

ΑΠΤΕΡΑ ΔΑΦΝΗ 4 - 2

ΑΜΙΛΛΑ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 3 - 1

ΘΗΣΕΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ 1 - 1

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ 1 - 5

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 3 - 2

ΣΦΑΚΙΑ ΕΝΩΣΗ Κ.Θ. 0 - 2

ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΑΣΠΙΔΑ 7 - 2

ΤΙΤΑΝ ΑΠΤΕΡΑ 1 - 1

ΧΑΛΗΣ ΑΜΙΛΛΑ 4 - 0

ΔΑΦΝΗ ΘΗΣΕΑΣ 3 - 1

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ 0 - 2



ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - ΟΜΙΛΟΣ ΤΙΤΛΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ SUPER-CUP
ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΙΔΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ


ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.